Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1811

ПРОМОЦИЯ
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1811, вертикално огледало с три бутона и 24 месеца гаранция. Качествен продукта за вашата баня.
!МОДЕЛА Е САМО С ЧАСОВНИК!!!!
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 40х30 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 3498 |
| Цвят на Led | 3000K, 4000K, 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | да |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 40 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 265CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 60x90cm, 3 цвята светлина, с часовник, три бутона и 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60x90cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 60 |
| ВИСОЧИНА (см) | 90 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1811
| Продукт | |
| Размер | 60х90см |
| Вид | ЛЕД огледало |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1811
- Тегло: 9.00kg
- Референция: ICL 1811
229.62€ (449.10лв.)/бр.
255.13€ (499.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане



-576x576w-350x350.jpg)



