Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1821


ПРОМОЦИЯ


Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1821 и два бутона. Гаранция 24 месеца. Качествен продукт от доказан производител.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 40х30 |
| Рамка | Черна метална рамка |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 2016 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 40 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 120cm |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | ЛЕД огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 60X90CM, вертикално, 5mm дебелина на стъклото, метална черна рамка,нагревател срещу замъгляване, два бутона и 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60x90cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | glass |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 60 |
| ВИСОЧИНА (см) | 90 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1821
| Продукт | |
| Размер | 60х90см |
| Вид | ЛЕД огледало |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1821
- Тегло: 9.00kg
- Референция: ICL 1821
137.59€ (269.10лв.)/бр.
152.88€ (299.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане








-576x576w-350x350.jpg)



