Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1855/80 SATIN


ПРОМОЦИЯ


Огледала с вградено осветление ИНТЕР КЕРАМИК ICL 1855/80 SATIN, отопление против запотяване и двоен сензорен бутон.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 45x30cm |
| Рамка | алуминий |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | touch screen |
| Нагревател | Да |
| IP | IP44 |
| Лумени / LM | 3780 |
| Цвят на Led | 3 цветове (3000K, 4000K, 6500K) |
| Часовник и дисплей за температура | не |
| Лавица | не |
| Разстояние от стената /мм/ | 31 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | не |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 225CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикално |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | не |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | D80CM, 5mm |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | D80CM |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | сребрист |
| ШИРИНА (см) | |
| ВИСОЧИНА (см) | |
| ДЪЛБОЧИНА (см) | |
| ДЕБЕЛИНА (см) | |
| ДЪЛЖИНА (см) | |
| ДИАМЕТЪР (см) | 80 |
| ЛОГИСТИЧНИ ДАННИ | |
| NAME | LED MIRROR |
| КОМПЛЕКТ/ЧАСТ | |
| БРУТО ТЕГЛО/КГ/ | 9.3 |
| НЕТО ТЕГЛО/КГ/ | 7.7 |
| КОЛИЧЕСТВО В КАШОН | 1 |
| ОБЕМ НА БРОЙ - m3 | 0.05 |
| БРОЙ ПАКЕТИ | 1 |
| РАЗМЕР ОПАКОВКА Д*Ш*В-СМ П1 | 86X87X7 |
| РАЗМЕР ОПАКОВКА Д*Ш*В-СМ П2 | |
| РАЗМЕР ОПАКОВКА Д*Ш*В-СМ П3 | |
| РАЗМЕР ОПАКОВКА Д*Ш*В-СМ П4 | |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 24 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1855/80 SATIN
| Продукт | |
| Размер | 80 см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1855/80SATIN
- Тегло: 8.00kg
- Референция: ICL 1855/80 SATIN
183.60€ (359.10лв.)/бр.
204.01€ (399.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане







-576x576w-350x350.jpg)



