Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1493

ПРОМОЦИЯ
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1493. Идеално за всяка баня, с вертикален монтаж и 24 месеца гаранция.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 30х20 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 1107 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 30 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 205CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало с нагревател и вертикален монтаж. 24 месеца гаранция. |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 60X90CM, |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60x90cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1493
| Продукт | |
| Размер | 60х90см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1493
- Тегло: 6.00kg
- Референция: ICL 1493
101.24€ (198.00лв.)/бр.
112.48€ (220.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане










-576x576w-350x350.jpg)



