Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1828


ПРОМОЦИЯ


Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1828 и козметично огледало. 24 месеца гаранция за качество и надеждност.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | 300x300 |
| IP | IP44 |
| Лумени / LM | 3600lm |
| Цвят на Led | бяла |
| Часовник и дисплей за температура | не |
| Лавица | не |
| Разстояние от стената /мм/ | 30mm |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 35mm |
| Козметично огледало *да /-не | да |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 2.4m |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | хоризонтален или вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | кашон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | лед осветление, нагревател, 24 месеца гаранция,реверсивно |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 4mm |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60/80 |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | не |
| ШИРИНА (см) | 60 |
| ВИСОЧИНА (см) | 80 |
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1828
| Продукт | |
| Размер | реверсивно 60х80см |
| Вид | ЛЕД огледало |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1828
- Тегло: 9.00kg
- Референция: ICL 1828
92.03€ (180.00лв.)/бр.
102.26€ (200.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане











-576x576w-350x350.jpg)



