Умивалник SEREL FRIENDLY 6742






Умивалник SEREL FRIENDLY 6742 подходяща за малки пространства. Подходяща за вашата малка баня.
Умивалник Friendly, с плот отляво.
Общи характеристики
| Тип продукт | Умивалник |
| Тип умивалник | Без поставка |
| Тип монтиране | Вграждане Окачване |
| Форма | Овална |
| Материал | Керамика |
| Покритие | Гланц |
| Цвят | Бял |
Размери
| Дължина | 570мм |
| Ширина | 165мм 320мм |
| Височина | 165мм |
| Диаметър | 250мм |
Умивалник SEREL FRIENDLY 6742
| Продукт | |
| Цвят | Бял |
| Вид | Мивка |
| Произход | Турция |
- Код: 6742
- Тегло: 20.00kg
- Референция: 6742
69.02€ (135.00лв.)/бр.
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане





