Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1806


ПРОМОЦИЯ


Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1806 с нагревател и 400 см LED лента. С TOUCH SCREEN и козметично огледало, то е идеално за всяка баня.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 40х30 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 2160 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 40 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | да |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 400CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | хоризонтален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 100*80cm, с вградено козметично огледало и 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 100X80CM |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 100 |
| ВИСОЧИНА (см) | 80 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1806
| Продукт | |
| Размер | 100х80см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1806
- Тегло: 12.00kg
- Референция: ICL 1806
208.91€ (408.60лв.)/бр.
232.13€ (454.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане










-576x576w-350x350.jpg)



