Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1792



ПРОМОЦИЯ



Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1792, с вградени функции за часовник и температура. Идеално за всяка баня.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 40х30 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 1134 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | да |
| Лавица | не |
| Разстояние от стената /мм/ | 30 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | не |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 210CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | не |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 600X900MM, 5MM сребристо огледало, с функции часовник и температура, нагревател. 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60x90cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 60 |
| ВИСОЧИНА (см) | 90 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1792
| Продукт | |
| Размер | 60х90см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1792
- Тегло: 9.00kg
- Референция: ICL 1792
181.30€ (354.60лв.)/бр.
201.45€ (394.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане

-1152x1152h-350x350.jpg)



-576x576w-350x350.jpg)



