Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1812


ПРОМОЦИЯ


Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1812 с три цвята светлина, хоризонтално окачване. Красиво и стилно огледало с 24 месеца гаранция.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 40х20 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 4158 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 30 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | да |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 315CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | хоризонтален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 100x60cm, 3 цвята светлина, вградено козметично огледало, 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 100x60cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 100 |
| ВИСОЧИНА (см) | 60 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1812
| Продукт | |
| Размер | 100х60см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1812
- Тегло: 8.00kg
- Референция: ICL 1812
271.04€ (530.10лв.)/бр.
301.15€ (589.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане










-576x576w-350x350.jpg)



