Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1503
-1152x1152h-800x800.jpg)
-1152x1152h-800x800.jpg)

ПРОМОЦИЯ
-1152x1152h-120x120.jpg)
-1152x1152h-120x120.jpg)

Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1503. Идеално за всяко пространство, съчетава елегантност и практичност.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 1080 |
| Цвят на Led | 3000K, 4000K, 6500K |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 30 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 200CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 60X80CM, 5мм дебелина на стъклото, три цвята светлина, 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60X80CM |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 60 |
| ВИСОЧИНА (см) | 80 |
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1503
| Продукт | |
| Размер | 60х80см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1503
- Тегло: 9.00kg
- Референция: ICL 1503
130.69€ (255.60лв.)/бр.
145.21€ (284.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане







-576x576w-350x350.jpg)



