Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1836

ПРОМОЦИЯ
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1836, нагревател и часовни. Насладете се на стил и функционалност във вашата баня.
!!!МОДЕЛА Е САМО С ЧАСОВНИК!!!!
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 50х30 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 3672 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | да |
| Лавица | не |
| Разстояние от стената /мм/ | 40 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | не |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 340CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | не |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 85X110CM LED "Touch screen", Нагревател,с часовник, бяла светлина, покритие срещу замъгляване |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 85x110cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 85 |
| ВИСОЧИНА (см) | 110 |
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1836
| Продукт | |
| Размер | 85х110см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 2 години |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1836
- Тегло: 13.00kg
- Референция: ICL 1836
160.60€ (314.10лв.)/бр.
178.44€ (349.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане








-576x576w-350x350.jpg)



