Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1837

ПРОМОЦИЯ
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1837. Вградено LED осветление, нагревател и часовник - перфектно решение за всяко пространство.
!!!МОДЕЛА Е САМО С ЧАСОВНИК!!!!
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 90х50 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 4320 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | да |
| Лавица | не |
| Разстояние от стената /мм/ | 40 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | не |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 400CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | хорезонтално |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | не |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | Огледало за баня с вградено LED осветление "Touch screen", Нагревател, размер 114X110CM ,5MM дебелина,с часовник, бяла светлина, срещу замъгляване |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 114x110cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 114 |
| ВИСОЧИНА (см) | 110 |
Огледала с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1837
| Продукт | |
| Размер | 114х110см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 2 години |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1837
- Тегло: 17.00kg
- Референция: ICL 1837
174.40€ (341.10лв.)/бр.
193.78€ (379.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане









-576x576w-350x350.jpg)



