Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1793

-1152x1152h-800x800.jpg)
-1152x1152h-800x800.jpg)
-1152x1152h-800x800.jpg)
ПРОМОЦИЯ

-1152x1152h-120x120.jpg)
-1152x1152h-120x120.jpg)
-1152x1152h-120x120.jpg)
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1793, с нагревател и сензорен бутон. Със стилен дизайн и функции за часовник и температура, то е перфектно за вашия дом.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 40х30 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 1134 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | да |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 30 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 210CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | вертикален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 600X900MM, 5MM сребристо огледало с нагревател и часовник. 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 60x90cm |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 60 |
| ВИСОЧИНА (см) | 90 |
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1793
| Продукт | |
| Размер | 60х90см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1793
- Тегло: 9.00kg
- Референция: ICL 1793
161.52€ (315.90лв.)/бр.
179.46€ (351.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане










-576x576w-350x350.jpg)



