Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1795
-1152x1152w-800x800.jpg)

ПРОМОЦИЯ
-1152x1152w-120x120.jpg)

Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1795. Сензорен бутон, нагревател и функции за часовник и температура. Идеално за всяка баня.
| СПЕЦИФИКИ ЗА LED ОГЛЕДАЛО | |
| Нагревател размер / см | 90х20 |
| TOUCH SCREEN / Бутон с издърпване | TOUCH SCREEN |
| Нагревател | да |
| IP | 44 |
| Лумени / LM | 1512 |
| Цвят на Led | 6500K |
| Часовник и дисплей за температура | да |
| Лавица | |
| Разстояние от стената /мм/ | 30 |
| Дебелина на огледалото /мм/ | 5 |
| Козметично огледало *да /-не | |
| Брой на LED лампите или дължина на LED лентата | 280CM |
| Крепежи | да |
| Монтаж /хоризонтален или вертикален/ | хоризантален |
| БАЗОВА ИНФОРМАЦИЯ | |
| ВИД ОПАКОВКА | картон |
| ПОКРИТИЕ | |
| КРАТКО ОПИСАНИЕ | LED огледало |
| ДЕТАЙЛНО ОПИСАНИЕ | 120x60cm LED огледало с часовник, 24 месеца гаранция |
| ОБЩ РАЗМЕР (см) Ш*В*Д | 120X60CM |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | |
| ШИРИНА (см) | 120 |
| ВИСОЧИНА (см) | 60 |
Огледало с вградено осветление INTER CERAMIC ICL 1795
| Продукт | |
| Размер | 120х60см |
| Вид | ЛЕД огледало за баня |
| Гаранция | 24 месеца |
| Произход | Китай |
- Код: ICL1795
- Тегло: 12.00kg
- Референция: ICL 1795
208.45€ (407.70лв.)/бр.
231.62€ (453.00лв.)
Безплатна доставка за поръчки над 299лв/15 кг.
КУПИ ОНЛАЙН - ВЗЕМИ ОТ МАГАЗИН
ПРОВЕРИ ПРЕДИ ДА ПЛАТИШ
14 дни право на връщане

-1152x1152h-350x350.jpg)




-1152x1152-350x350.jpg)




-576x576w-350x350.jpg)



